O kině

VSTUPENKY

 

POKLADNA v budově kina

OTEVÍRACÍ DOBA podle aktuálního programu kina – pokladna je otevřena vždy 1 hodinu před začátkem každého filmového představení a 15 minut po jeho zahájení.
Například, pokud je začátek představení v 19:30, tak pokladna je otevřena od 18:30 do 19:45
Telefon: +420 530 334 021
PLATBA v hotovosti či platební kartou

ONLINE na www.kinosvratka.cz

REZERVACE vstupenky propadá 30 minut před začátkem filmového představení, rezervované vstupenky je nutno zaplatit na pokladně kina
ZAKOUPENÍ – po přijetí platby obdržíte e-vstupenku do e-mailu, který jste uvedli při nákupu
Při vstupu do kinosálu nemusíte jít k pokladně
a ukážete e-vstupenku ve vašem mobilu
nebo přinesete vytištěnou e-vstupenku sebou (tisk z přílohy e-mailu, formát PDF)
nebo si opíšete devítimístné číslo nad čárovým kódem a ukážete ho u vstupu do kinosálu

TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM na náměstí Míru

Vstupenky do kina můžete zakoupit či rezervovat také během dne v TIC Tišnov na náměstí Míru 120 (vedle České spořitelny) dle aktuální otevírací doby:
► Mimo sezónu / říjen – květen
pondělí, pátek: 8:00 – 12:30  13:00 – 18:00
úterý, středa, čtvrtek: 8:00 – 12:30  13:00 – 15:30
sobota, neděle: zavřeno
Ve státní svátky je zavřeno.
► V sezóně / červen – září
pondělí, pátek: 8:00 – 12:30  13:00 – 18:00
úterý, středa, čtvrtek: 8:00 – 12:30  13:00 – 15:30
sobota, neděle: 9:00 – 12:30  13:00 – 15:30
Ve státní svátky je otevřeno stejně jako o víkendu.

Reklama v kině Svratka

Kino Svratka nabízí prostor pro projekci firemních log a reklamních spotů.
Výhody kinoreklamy
• divák není rušený jinou činností
• obraz v nadživotní velikosti včetně prostorového zvuku - vysoká zapamatovatelnost
• cenová dostupnost – z hlediska mediálního rozpočtu je kinoreklama cenově dostupná i menším firmám a jednotlivcům
Formát kinoreklamy
• Video (= krátké video nebo sled obrázků s hudebním podkresem)
• avi, mpg, mp4, mp3, wmv
• standardní struktura DVD
• formát DCI – jsme schopni zajistit převod do DCI                       
• Logo firmy (obrázek, upozornění na chystanou akci apod.)
• Formát jpg, bmp
• Poměr stran 4:3, 16:9
• formát DCI – jsme schopni zajistit převod do DCI

Provozní řád kina Svratka

 1. Provozovatelem kina je Městské kulturní středisko Tišnov. IČO – 49457543
   
 2. Kino je veřejnou kulturní institucí města. Slouží především k promítání filmových představení, pořádání výstav a kulturních akcí spojených s promítáním nebo jen samotných kulturních vystoupení. Slouží k přehlídkám různých kulturních a filmových žánrů.
   
 3. Kino je způsobilé k digitálním projekcím ve standardu DCI  ve 2D nebo 3D,  se zvukovým záznamem DOLBY 7.1. Kapacita kina je 253 míst + 2 místa pro invalidní vozík. Minimální výši vstupného určuje distributor konkrétního filmu.   Kino dále disponuje technolgií pro projekce přes Blu-ray,  přes satelit a přes 35mm film.  Možné jsou také prezentace, komentované přímo z jeviště vedle plátna.
   
 4. Kino poskytuje slevu ze vstupného držitelům průkazů ZTP a ZTP/P (50%). Doprovod ZTP / P má vstup zdarma. Slevy na vybraná představení: dětem do 12 let,  držitelům průkazu Filmového klubu,  pro seniory a pro maminky s miminy. Slevy nelze kombinovat.
   
 5. Zakoupenou vstupenku je povinen návštěvník zkontrolovat ihned u pokladny, pozdější reklamace se nepřijímají. Zakoupené vstupenky se zpět nepřijímají ani nevyměňují.
   
 6. Pokladna je otevřena vždy 60 minut před začátkem každého představení a uzavírá se 15 minut po zahájení představení.
   
 7. Na představení filmů mládeži nepřístupných a přístupných od 18 let je nutno na požádání pracovníka kina předložit průkaz k prokázání věku návštěvníka.
   
 8. Předem rezervované vstupenky je nutné vyzvednout 30 minut před zahájením programu, jinak budou uvolněny do prodeje. Kino si vyhrazuje právo na změnu tohoto časového limitu u určitých titulů.
   
 9. Rezervace vstupenek je možná přes vstupenkový portál http://www.mekstisnov.cz/kino-svratka/program. Platnost rezervace je 5 dní.  Dále telefonicky v pokladní hodiny kina nebo v provozní době TIC (Informační centrum v přízemí budovy bývalého hotelu Květnice, nám. Míru 120, vchod do Tic z nám. Komenského), kde také probíhá prodej přímo na místě (kartou/hotově).
   
 10. Diváci jsou povinni chovat se tak, aby nevhodným chováním nerušili ostatní návštěvníky kina a uposlechnout organizačních pokynů pracovníků kina. Neukázněné či podnapilé diváky mohou zaměstnanci kina vykázat bez nároku na náhradu vstupného nebo je do kina vůbec nevpustit.
   
 11. Ve všech prostorách kina je zakázáno kouřit a v hledišti používat mobilní telefon.  Je zákázáno vnášet do kinosálu sklenice a nápoje bez uzávěru (včetně lahví), zakázáno vznášet do kinosalu jiné potraviny, než ty zakoupené v kiosku kina
   
 12. Při uzavřených školních představeních zodpovídá za pořádek a bezpečnost diváků dozor, který byl určen vedením školy a diváky do kina dovedl.
   
 13. Filmové představení končí až po promítnutí závěrečných titulků. Diváci odchází, až se v hledišti rozsvítí. Chrání tím svoji bezpečnost.
   
 14. V případě nedodání filmové kopie může dojít k odpadnutí představení nebo k zařazení náhradního programu. Zakoupené vstupenky je možno vrátit před tímto představením v pokladně kina. Při přerušení představení, které nelze předvídat (výpadek el. proudu apod.), vzniká nárok na vrácení vstupného jen tehdy, jestliže byl film promítnut jen do poloviny své metráže.
   
 15. Ve filmovém sále je na základě zákona o autorských právech zakázáno pořizovat jakékoliv audiovizuální záznamy představení
   
 16. Venďa dělá nejlepší popcorn.
   
 17. Výjimky z tohoto provozního řádu může stanovit se souhlasem provozovatele vedoucí kina.