Kino svratka

Program na květen

PROGRAM NA DUBEN

ke stažení

Nabitý březen

Babovřesky 2, Oscar, Jeden svět

V březnu 2014 Vás v kině čeká celá řada událostí. Je to měsíc doslova nabitý premiérami a k tomu se již potřetí v Tišnově bude konat festival Jeden svět.
Co hlavně čekat? Začátek měsíce bude ve znamení letní odpočinkové komedie Babovřesky 2 a bude zajímavé sledovat, zda i durhý díl potáhne obyvatele Tišnovska houfně do kinosálu. 
Další událostí budou oscarové ozvěny. Ano, 2. března se udělují zlaté sošky a my chceme, abyste byli u toho co nejblíže. Proto 5. 3. promítneme vítězný oscarový snímek a den předtím favorita v kategorii "zahraniční film" Velká nádhera. A proto také 9. 3. chystáme Vlka z Wall street - neboť kdo jiný by měl vyhrát naháče pro nejlepšího herce než Leonardo DiCaprio za roli makléře Belforta? 
Největší událostí nejen března, ale celé zimy a jara v kině bude festival Jeden svět 21. - 23. 3., kterému věnujeme mnoho samostatného prostoru zde na webu, facebooku či tiskovinách, protože je akcí natolik jedinečnou a kvalitní, že si pozornost zaslouží co nejvyšší.  Přijďte se podívat na zajímavé dokumenty na téma "práce" s účastí hostů, na doprovodné akce v podobě koncertů a divadel.
Na Vaši návštěvu se těší kolektiv kina Svratka a organizátoři Jednoho světa
 

Program 02 / 2014

+ co v programu není - pro velký zájem publika o představení Vlk z Wall street přidáváme! Projekce bude 10.2. v 19 hodin! Bude inzerována pouze zde přes web a facebook kina, takže neváhejte šířit také ústní formou :)

Program 01 / 2014

rezervace od 30.12.

Omlouváme se divákům za zdržení. Internetové rezervace na lednová představení budou možná od pondělního dopoledne 30.12.

Program Svratky na Prosinec

Milí diváci,
V prosinci se na Vás chystá zejméne hrůzostrašný drak ze Středozemě, Šmak. Druhého Hobita budete moci vidět v několika verzích - 3D dabing či titulky, 2D dabing či titulky. Fandové si užijí premiéru o půlnoci ze středy na čtvrtek. Délka filmu dlouho nebyla známa, nakonec je to 161 minut. Ale to v prosinci nebude zdaleka vše, co pro Vás chystáme. Během měsíce se rozjede nová atrakce - popcorn, dělaný přímo v novém kiosku kina. Budou k mání i jiné pamlsky a několik druhů nápojů.
Na Vánoce pak chystáme tradiční pohádku, tentokrát to bude norská Cesta za Vánoční hvězdou. Točilo se mimo jiné na Pernštejně a v roli komparzu se objevili obyvatelé z Tišnovska, třeba se tedy stříbrným plátnem mihne i některý Váš známý.
Na Silvestra se sejděme v areálu Letního kina, bude ohýnek a špekáčky, na zahřátí čaj, víno a grog. Po pásmu šesti večerníčků pro děti (dohromady nebude delší než hodinu, abyste nezmrzli) bude ještě nachystán malý ohňostroj na rozloučenou, abychom všichni vykročili do novoročních oslav a hlavně do dalšího roku tou správnou nohou.
Vaše kino Svratka
 

Program

Událost října: Uvedení znělky

Říjen se ponese v oddechovém duchu Kameňáku a Donšajnů , ale na své si přijdou i fanoušci sci-fi (Gravitace)  a  artu (Epizoda ze života sběrače železa).  NÁŠ TIP: 10.10. v 19h První uvedení znělky kina Svratka za účasti tvůrkyně! 

Program na září

Na co se můžete těšit ve Vašem kině
Letní kino Tišnov

Program kina Svratka a letního kina na červenec

Na červenec jsme pro Vás připravili jak program ve stálém kině Svratka, tak i v tišnovském letním kině. Těšit se můžete nejenom na novinky jako je Světová válka Z, Pěna dní nebo nový český film režisérky Alice Nelliš Revival, ale také i na nové animované pohádky jako Já, Padouch 2 ve 3D nebo Universita pro příšerky také ve 3D. Letní kino zůstalo nedigitalizované, nicméně i přesto jsme se snažili vytvořit zajímavou a atraktivní nabídku: nechybí novinky jako Království lesních strážců nebo nesmrtelné klasiky jako Psycho nebo Ostře sledované vlaky.