ALBAND - ZRUŠENÍ KONCERTU
Svatováclavské hody
Zpátky do hor
ADAM KLÁNSKÝ-VIOLONCELLOVÝ RECITÁL (KPH)
REZONANCE - Inge Kosková, Matěj Frank, Lada Semeck...
1. Červenec 2023 - 1. Říjen 2023
Vojtěch Štolfa. Výtvarník, ilustrátor, scénograf
12. Srpen 2023 - 30. Září 2023
Svatováclavské hody
29. Září 2023 - 1. Říjen 2023
Hodová zábava
30. Září 2023 - 1. Říjen 2023
Den s knihou
6. Říjen 2023
Taje a poklady nerostné
13. Říjen 2023 - 3. Prosinec 2023
Lenka Konkoľová & Eva Kratochvílová
16. Říjen 2023
Zpátky do hor
17. Říjen 2023
Adam Klánský | violoncellový recitál
25. Říjen 2023
Katarzia: Šťastné dieťa
3. Listopad 2023

ADAM KLÁNSKÝ-VIOLONCELLOVÝ RECITÁL (KPH)

Ve spolupráci s Nadací Český hudební fond uvedeme recitál velké naděje české scény klasické hudby violoncellisty Adama Klánského, syna známého klavírního interpreta a pedagoga prof. Ivana Klánského. V Tišnově se představí za doprovodu mladičké klavíristky Anny Knoulichové.
 

Zpátky do hor

Přednáška Ondřeje Moravce (úspěšného biatlonového závodníka) a Branislava "Gaba" Adamce. Každý zná Ondru jako úspěšného biatlonistu, ale jen málo lidí ví, že Ondrovou další vášní je skialpinismus. Branislav "Gabo" Adamec, horský průvodce, Ondřeje provází po horách více než 10 let. Po skončení závodní kariéry Ondřeje spolu organizují projekty, které jsou zaměřené na výuku skialpinismu na školách. Přednáška bude doplněna promítáním filmů a slidů ze společných výletů a projektů.

Svatováclavské hody

Slavnostní zahájení hodů proběhne v sobotu 30. září 2023 v 9.30 hod. na náměstí Míru. Místní i přespolní přivítá pan místostarosta města Ing. Karel Souček, pan děkan Rybecký požehná stárkům. Dopolední blok bude věnován tradičním hodovým zvykům a tradicím. Nejen děti potěší divadelní představení Ezopovy bajky o zvířátkách. Odpolední program otevře známá tišnovská Ha-kapela. Tradiční hodový program na náměstí Míru vyvrcholí vystoupením stárků, lidovými pásmy dětí z KVJ, soudem nad kohoutem, to vše za doprovodu kapely Miločanka.

ALBAND - ZRUŠENÍ KONCERTU

Náhradní termín koncertu Albandu nebude. 
Zakoupené vstupenky lze vrátit. 
Bohužel, zdravotní důvody, které vedly ke zrušení koncertu Albandu 21. 7. 2023 v Jamném, budou možná trvalejšího charakteru, než bychom si všichni přáli a náhradní termín v rozumném časovém horizontu nelze zajistit. Zakoupené vstupenky vracejte dle instrukcí uvedených níže.

Moc se všem omlouváme a děkujeme za pochopení!

Poděkování za XVII. reprezentační ples města Tišnova

Po tříleté odmlce se v sobotu 4. března konal tradiční, již XVII. reprezentační ples města Tišnova. Návštěvníky plesu večerem provázeli moderátoři Barbora Dobišarová a Petr Florián. 
Slavnostní večer zahájil Tišnovský komorní orchestr. Barokní skladby z doby, kdy se Tišnov stal městem, doprovodili dobovým vystoupením tanečníci z Alla Danza Brno Baroque.  

Tišnovská televize přechází na YouTube

31. března 2021 dojde k ukončení vysílání TTV prostřednictvím kabelové televizní sítě

Vážení diváci Tišnovské televize od 1. 4. 2021 budete moci sledovat naše pořady pouze na YouTube kanálu, kde na vás čeká 1100 videí plných reportáží, rozhovorů, dokumentů a přímých přenosů z našeho města. 31. března 2021 dojde k ukončení vysílání TTV prostřednictvím kabelové televizní sítě, jejíž technologické možnosti jsou již dávno za zenitem.