Tišnovské žestě

St 15.03.
19:30
klasická hudba
velký sál MěKS
Vstupné: dospělí 140 Kč / ZTP, důchodci 100 Kč. Studenti a děti do 15 let zdarma. Bezplatný je vstup pro jednoho dospělého doprovázejícího dítě. Permanentka KPH: dospělí 900 Kč; ZTP, důchodci 800 Kč
Předprodej - TIC Tišnov (Brněnská 475, 666 01 Tišnov)
lokální žesťový kvintet

Žesťový kvintet, který je složen převážně z hráčů, kteří prošli ZUŠ Tišnov pod vedením Mgr. Josefa Cecavy a následně se hudbě věnovali profesionálně. Hrají pro radost a žánr, kde si může každý najít to své. Zazní skladby jak starých mistrů, tak i taneční evergreeny.
 
Obsazení
 
trubky :
Aleš Cecava je absolventem tišnovské ZUŠ, brněnské konzervatoře a AMU v Praze. Působil v orchestru Janáčkovy opery v Brně a v armádním souboru Posádkové hudby Praha v současné době působí jako učitel na ZUŠ Tišnov.
Jan Lukas je absolventem tišnovské ZUŠ, brněnské konzervatoře a JAMU v Brně, působí v řadě předních dechových souborů, také je hráčem na trubku v tišnovské Ha-kapele.
 
lesní roh :
Igor Michalík je absolventem tišnovské ZUŠ, brněnské konzervatoře a JAMU v Brně. Působil v Libanonské komorní filharmonii, Městském divadle Brno a v současné době je dlouhodobým členem Filharmonie Brno. 

trombon :
Pavel Neckář  je absolventem pražské konzervatoře a AMU v Praze. Působil jako solotrombonista v Karlovarském symfonickém orchestru, Plzeňské filharmonii, Rozhlasovém symfonického orchestru Praha a Pekingské  filharmonii; dále jako učitel na Dejlově konzervatoři v Praze. V současné době hraje s předními českými jazzovými tělesy a vede AML jazykovou školu v Tišnově.

tuba:

Miroslav Falta je absolventem brněnské konzervatoře a JAMU v Brně. Je  uznávaným hráčem na tubu. V současné době působí jako učitel na tišnovské ZUŠ, kde mimo jiné vede i orchestr Falta band, pro který aranžuje populární skladby přímo na míru.
 
Předprodej vstupenek je ukončen vždy 1 den před koncertem.
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.