Tišnov v pohybu - velká prosba

Vážení a milí přátelé, 
 
tentokrát vám přinášíme takovou atypickou pozvánku na záříjový studentský festival Tišnov v pohybu, který proběhně 12.-17.9., spojený s prosbou. Festival vznikl jako spolupráce Gymnázia Tišnov a Městského kulturního střediska a jako jeden z šesti projektů v celé republice získal podporu Nadace Vodafone. Pravděpodobně tak studenty může čekat splněný sen - grant - , pokud se ale podaří vybrat na crowdfundingové kampani na portálu www.hithit.cz 50 000,- Kč. Je to hodně, víme, proto se takto obracíme na vás - jinými slovy každá stovka by se hodila a vy za to budete mít samozřejmě odměnu :-) Pokud byste byli tak hodní a chtěli studenty podpořit (jsou dobří!), tak tady je odkaz, prostřednictvím kterého to můžete uskutečnit: https://www.hithit.com/cs/project/2734/jsme-offline-tisnov-v-pohybu
 
Přispět můžete bankovním převodem nebo platbou kartou - a můžete si vybrat z celé řady různých odměn podle výše příspěvku: od stylové placky, přes recepty z exotické kuchyně nebo taneční kurzy po večeři s realizačním týmem či divadelní předplatné. 
 
Předem moc děkujeme a kdybyste se chtěli podívat, co všechno dalšího projekt obnáší, najdete spoustu informací na daném odkazu (i docela vydařené promo video) nebo na Facebooku pod "Jsme offline - Tišnov v pohybu". 

Pokud se vám bude chtít tento e-mail šířit, budete vůbec nejlepší! 

Díky a pěkné léto,
 
Tým MěKS a studenti gymnázia

Kulturní akce

Galerie

Muzeum

Kruh přátel hudby

Knihovna