XVIII. Reprezentační ples Města Tišnova

So 09.03.2024
19:00
ples
Sokolovna Tišnov
-
Prodej odstartuje 12. února 2024
tentokrát ve stylu latino

Ples je vyprodán, spustili jsem prodej plesových rautenek – VÍCE INFORMACÍ ZDE.

HARMONOGRAM plesu:
18:00   otevření foyer pro návštěvníky
19:00   slavnostní zahájení plesu
19:15   Moondance Orchestra Martina Kumžáka
20:15   Taneční vystoupení | Veronika Lálová a André Negrao
20:40   Moondance Orchestra Martina Kumžáka
21:30   Samba karnevalové bubenické vystoupení | Ritmo Factory, Veronika Lálová, André Negrao a tanečnice
21:55   Moondance Orchestra Martina Kumžáka
22:45   Drum Light Show | Ritmo Factory
23:10   Moondance Orchestra Martina Kumžáka
00:00   losování cen tomboly
00:30–03:00 Latino Disco | DJ Rodney

Dne 9. března od 19.00 hod. otevře tišnovská sokolovna své prostory a přivítá návštěvníky na XVIII. reprezentačním plese města Tišnova. Jako každý rok bude i letošní ročník nepřehlédnutelný. Osmnáctý ples v Tišnově se ponese v duchu barevnosti, hravosti, divokosti a zajisté i dobré nálady latino párty.

Letošní hlavní hvězdou večera bude Moondance Orchestra Martina Kumžáka se sólisty Dashou, Naďou Wepperovou, Dušanem Kollárem a Michalem Cermanem. Toto uskupení znáte z televizní soutěže StarDance. Po velkém úspěchu z posledního ročníku plesu jsme se rozhodli tuto hvězdnou hudební formaci pozvat znovu. Třeskutá energie, excelentní hudebníci a nádherná hudba budou návštěvníky doprovázet po celý slavnostní večer.

O doprovodný program se postará Veronika Lálová. Profesionální tanečnice je známá široké veřejnosti především díky účinkování v populární soutěži StarDance a je jedinou profesionální českou tanečnicí, která tančila na největším karnevalu na světě v Rio de Janeiru. Na plese vystoupí Veronika hned dvakrát. Poprvé v párových brazilských tancích se svým dlouholetým kolegou André Negraem z Rio de Janeira, jenž tančí profesionálně od svých 14 let. Druhá bude samba karnevalová a bubenická show, kdy kostýmované tanečníky doprovodí skupina Ritmo Factory pod vedením perkusisty Jakuba Škrhy. Jakub žil a studoval rytmy a perkuse přímo v Rio de Janeiru a stal se součástí toho nejslavnějšího karnevalu na světě – karnevalu v Riu, kde hrál v bubenickém orchestru se slavnými školami samby. Ritmo Factory na plese převedou také svou strhující Drum Light Show, ve které kombinují sílu rytmů s elektronickou hudbou s použitím speciálně upravených bubnů s propracovanými světelnými efekty.

Mluveným slovem večer doprovodí zkušený moderátor Dušan Binka. Během celého večera bude pro návštěvníky zajištěn bohatý a chutný cattering, včetně nabídky stylových drinků a pochutin. Nebudete ochuzeni o tradiční bohatou tombolu, před půlnocí proběhne losování hlavních cen. Slavnostní večer ukončí stylově laděná diskotéka.

Kdy a jak si můžete vstupenky zakoupit?
Prodej odstartuje 12. 2. a uskuteční se pouze v kanceláři TIC Tišnov (nám. Míru 120). Místa si můžete rezervovat také on-line na https://bit.ly/PlesTisnov2024. V případě, že se vstupenky nevyprodají, bude možné si je zakoupit přímo na místě v den plesu. Pro aktuální informace sledujte on-line rezervační systém.

Těšíme se na slavnostní večer, stylové oblečení v latino stylu vítáno!