SWAP

SWAP
St 24.04.2024 - Čt 25.04.2024
15:00 - 18:00
prožitková akce
Velký sál MěKS
-
-
(přines, vyměň, odnes)

SWAP je výměna krásných kousků ze šatní skříně i domácnosti. Najdete nás v termínu konání ve Velkém sále MěKS, ul. Mlýnská 152 (po schodech dolů).
Akce proběhne tentokrát ve: st 24.4.2024 příjem věcí, čt 25.4.2024 SWAPování (hlavní SWAPovací den)
Po oba dny vždy od 15.00 – 18:00 hodin.
Co na SWAP přinést?
Čisté oblečení bez flíčků a dírek (dámské nebo pánské), ložní prádlo, deky, očištěnou obuv, drogerii do data expirace, bižuterii, hračky, sportovní potřeby, knihy, kuchyňské potřeby, těhotenská móda, drobné potřeby pro domácnost, drobná elektronika nebo pomocníci do domácnosti, prostě vše, co může posloužit někomu dalšímu.
Co na SWAP NEnosit? Dětské oblečení (do velikosti 164, R.C. Studánka připravuje vlastní burzy s dětským oblečením), ušpiněné nebo děravé oblečení a obuv, rozbité, nefunkční či jinak znehodnocené věci.
Vstupné: 15.00 – 16.30  50 Kč
              16.30 – 18.00  20 Kč    
Vstupné na akci je určeno na pokrytí nákladů s přípravou akce (teplo, elektřina). Jiné poplatky se nevybírají.
Přinést můžete jakékoliv množství věcí a odnést také.
Jak SWAP probíhá? Přijdete do Velkého sálu, pokud chcete věnovat nějaké své věci (středa) a předáte je pořadatelům. Ve čtvrtek si můžete přijít vybírat cokoliv z vystavených věcí, které přinesli ostatní.
Pokud nestíháte přinést věci ve středu, převezmeme je od vás i ve čtvrtek. Hlavní den, kdy si můžete vybírat věci je čtvrtek. Samozřejmě, pokud nemáte něco, co chcete věnovat a chcete si přijít jen vybírat, tak jste také vítaní.
Středa je určena především k tomu, abychom si nashromážděné věci od vás přebrali, narovnali je podle charakteru a velikostí a vystavili je ve Velkém sále.
Přineste pouze kousky čisté a funkční, které byste se nestyděli nabídnout kamarádce.
Prosíme, abyste si věci přišli vybírat až ve čtvrtek.
Děkujeme, že recyklujete. Budeme se těšit na viděnou.
Přidej se do naší skupiny SWAP Tišnovsko na fb, kde můžete vyměňovat své věci po celý rok.