AHOJ PRÁZDNINY! Dětské odpoledne

So 31.08.2024
15:00 - 19:00
akce pro děti
areál letního kina
hlavní program se vstupenkou | doprovodný program volný vstup
-

hlavní program před promítací plochou | 15:00-17:30 | VSTUPENKY v prodeji (zvýhodněné rodinné vstupné viz níže)
15:00   otevření areálu
15:30–16:10   Brémští cirkusanti – kejklířská pohádka | Žonglérská omeleta – kejklířské představení
16:30–17:30   Bombarďák – koncert

doprovodný program před Hospůdkou na terase | 15:00-19:00 | VSTUP VOLNÝ
skákací hrady, malování na obličej, pletení copánků, lukostřelba, omalovánky, malování na kamínky, pohybové aktivity (skupina Improve Yourself) a další
17:30–18:15   Škola žonglování

Přijďte se rozloučit s letními prázdninami na druhý ročník akce Ahoj prázdniny, která se uskuteční v sobotu 31. srpna v letním kině a přilehlém areálu. Letos jsme se rozhodli k oblíbeným programům a doprovodným aktivitám pro děti s rodiči přidat také večerní koncert country kapel (Country večírek – informace zde).

Dětské odpoledne letos láká především na kapelu Bombarďák a představení artistů a herců z novocirkusového souboru Chůdadlo. Zábavná kejklířská pohádka Brémští cirkusanti začne v 15.30, je vhodná pro děti, co se po prázdninách chystají do školek a škol, ale pobaví i jejich rodiče. Pojednává o starých cirkusových zvířátkách, která prchnou zlému principálovi, porazí zlé loupežníky a založí si vlastní cirkus. Na pohádku naváže veselá show Žonglérská omeleta, představení uvařené dle klasického komediantského receptu obsahuje žonglování s vajíčkem, pochodní a pánvičkou. Po krátké přestávce si od 16.30 užijete koncert populární kapely Bombarďák plný divokých autorských písní a ztřeštěných tanečků okořeněných živelnou interakcí s publikem. Tento program se odehraje pod a na pódiu před promítací plochou a vstup činí 200 Kč s možností využít výhodného rodinného vstupného pro tři osoby za 500, pro čtyři za 600 Kč. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Občerstvení zajištěno. Předprodej TIC Tišnov a online na https://bit.ly/AhojPrazdninyDeti2024 a na místě před akcí.

Volně přístupný bohatý doprovodný program pro děti odstartuje v 15.00 na travnatých plochách před Hospůdkou na terase. Těšit se můžete na tradiční atrakce – skákací hrady, malování na obličej, pletení copánků, lukostřelbu, omalovánky, malování na kamínky a další. Kejklíři z Chůdadla otevřou v 17.30 Školu žongolvání. Přivezou si s sebou hromadu žonglérských rekvizit (míčky, kužely, diabola, flowersticky, poi) a naučí s nimi jak děti, tak dospělé. Pro ty nejmenší mají slona a chobotnici – házení či navlékání kroužků. Pohybové aktivity si pro děti připraví také parkourová a akrobatická skupina Improve Yourself. Zkrátka zábava pro celou rodinu až do 19.00.