Vyprávění o dívence, která bydlí se svými rodiči v hájovně a toulá se bezstarostně lesem okouzlena vším, co v něm žije a roste. Ukážeme si různé druhy stromů, plodů a listů a staneme se lesní bytostí.
Literárně-výtvarný workshop podle obrázků Marianne Dubuc a na motivy knihy → Neplač, muchomůrko od Daisy Mrázkové povede knihovnice Petra. Těšit se můžete i na japonské pouliční divadlo – kamishibai, které nepotřebuje ani monitor, ani elektřinu.
Akce je vhodná pro děti od 3 do 99 let. Vstup zdarma. Pozor, kapacita je omezena. Přihlášení je možné přes → web knihovny.
Pokud není možné vybrat datum ani čas akce, znamená to, že kapacita je v tuto chvíli bohužel naplněna a nelze se přihlásit ani jako náhradník. Zkuste to později, je možné, že se někdo odhlásí!
Alenka jde do lesa
Čt 23.04.2026
16:00 - 17:00
akce pro děti
Městská knihovna Tišnov
bez vstupného
-
Čtenářský klub pro děti a rodiče
