Svatováclavské hody

So 17.09.2022 - Ne 18.09.2022
20:00 - 2:00
Městská slavnost
náměstí Míru
130 Kč / předprodej, 150 Kč / na místě
-

POZOR ZMĚNA! Z důvodu nepříznivého počasí se Hodová zábava přesouvá do vnitřních prostor Sokolovny v Tišnově! 
 
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu. Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.
 
Jaký bude hlavní program letošních hodů
 
Letošní svatováclavské hody se blíží a my vám přinášíme podrobný program.
Slavnostní zahájení hodů proběhne v sobotu 17. září v 9.30 hod. na náměstí Míru. Místní i přespolní přivítá pan starosta města Jiří Dospíšil. Poté, co pan děkan Rybecký požehná stárkům, potěšíme se pohledem na oplétání máje a poté se vydá chasa na koňských bryčkách zvát obyvatele Tišnova na hody. Dopolední program zpříjemní divadlo pro děti, cimbálová hudba Hell Band a nebude chybět i zvaní chasy na hody se zpěvem a tancem. Odpolední program otevře cimbálová hudba Hell Band. Děti z Inspira ukážou své taneční vystoupení. Tradiční hodový program na náměstí Míru vyvrcholí vystoupením stárků, lidovými pásmy dětí z KVJ, soudem nad kohoutem, to vše za doprovodu Dechové hudby Sokolka. Od 18.00 hod. náměstí rozezpívá Janek Ledecký & Band. V neděli 18. září v 8.45 proběhne v kostele sv. Václava Svatováclavská mše svatá.

Hodová zábava
Hodová zábava proběhne ve venkovních prostoru zahrádky U Palce 17.9. od 20.00 hod. K poslechu a tanci bude hrát Dechová hudba Sokolka. Vstupenky lze zakoupit přes TIC, online nebo na místě.
Doprovodný program
Sledujte plakát hodů. Zde jsou uvedeny veškeré další informace k doprovodnému programu.
Těšíme se shledání!