StageArtCz: K-PAX, Svět podle Prota - PŘESUNUTÉ PŘEDSTAVENÍ Z PROSINCE

Čt 22.02.
19:00
divadelní představení
Kino Svratka
1.-9. řada 310,- Kč /10.-22. řada 290,- Kč
Předprodej v TIC Tišnov (náměstí Míru 120) a online přes rezervační systém Kina Svratka

PŘEDSTAVENÍ, KTERÉ SE MĚLO ODEHRÁT V PROSINCI, UŽ ZNÁ SVŮJ TERMÍN! VSTUPENKY ZAKOUPENÉ NA PROSINCOVÉ PŘEDSTAVENÍ SAMOZŘEJMĚ PLATÍ A V PRODEJI BUDOU OD 26.1. 2018 I VSTUPENKY NA TOTO, ÚNOROVÉ. 

K-PAX, Svět podle Prota
Divadelní hra K-PAX Gena Brewera vznikla na základě literární předlohy téhož autora. Nejvíce román proslavilo filmové zpracování literární předlohy, které bylo uváděno v českých kinech pod názvem Svět podle Prota v hlavních rolích s Jeffem Bridgesem a Kevinem Spaceym.
Do moderní psychiatrické léčebny je přijat záhadný pacient, který o sobě tvrdí, že je mimozemšťan z planety K-PAX vzdálené od Země několik tisíc světelných let. Jeho pobyt na psychiatrii obrátí naruby životy nejen všech spolupacientů, ale i zdravotního personálu, včetně ošetřujícího lékaře, který se snaží odhalit pravou totožnost záhadného cizince.
Divadelní hra K-PAX laskavým humorem pojmenovává neduhy naší společnosti a velmi často zamrazí svojí přesností. Během představení se budeme mít možnost ponořit do hlubin lidských duší a nenásilným způsobem se tak dozvíme mnohé o nás samých.

StageArtCz
Společnost StageArtCz se zaměřuje především na realizaci moderního divadla, produkci divadelních inscenací, zastupování autorských práv, organizaci společenských eventů a realizaci televizních a filmových projektů.

Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.