Šárka Vaculíková: Milena má problém

Čt 16.05.
19:00
divadelní představení
Kino Svratka
210 Kč; abonentka na divadelní předplatné: dospělí 1490 Kč, děti do 15 let, studenti, ZTP a senioři 1390 Kč
Předprodej v TIC Tišnov (náměstí Míru 120) a online přes rezervační systém Kina Svratka

Milena má problém
Hravé, dravé, ale i vážné - a především vtipné představení. Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich, všem mužům (těm, co doma uklízí i těm, co neuklízí), všem, co se chtějí zkrátka pobavit nad pravdivostí života.
Čtyři hlasy, čtyři ženy, čtyři životní zkušenosti a jedna nevěsta v den svatby.
Co všechno může v jedné vteřině nevěstě problesknout hlavou, než řekne své „ano“? A nezmění to nějak její rozhodnutí? Co když řekne nakonec „ne“? Jak se mladá dívka vypořádá s ženskou úlohou v manželství? Být vdanou ženou… ženou v domácnosti! Vařit, prát, žehlit, uklízet, mýt podlahy, mýt záchod?! Ještě se může rozhodnout jinak!
Scénář, režie, hlavní role: Šárka Vaculíková
 
Šárka Vaculíková
Šárka Vaculíková vystudovala herectví na Pražské konzervatoři a katedru Autorské tvorby a Pedagogiky na DAMU. Zatím největší prostor dostala v seriálu Ulice, ale zahrála si také v seriálu Cirkus Bukowski a ve filmech Rafťáci, David nebo Řachanda. V současné době je v angažmá v Divadle na Vinohradech, kde hraje v představení Pygmalion, Periferie, Harold a Maude a další. Své autorské představení Milena má problém hraje v Divadle v Celetné. Pravidelně spolupracuje s Českým rozhlasem, hraje na Letních Shakespearovských slavnostech a hostuje v brněnském Divadle Bolka Polívky.
V představení Milena má problém ji na klavír doprovází hudebník a skladatel Jan Šikl.
 
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.