Divadlo Na Jezerce: Manželské vraždění - přidané představení! (vyprodáno)

Čt 20.12.
17:00
divadelní představení
Kino Svratka
1.-12. řada 450,- Kč / 13. řada a výše 390,- Kč
Předprodej v TIC Tišnov (náměstí Míru 120) a online přes rezervační systém Kina Svratka

Předprodej na toto představení začíná v pondělí 12.11. v 8:00 přes portál Kina Svratka, případně je možné vstupenky zakoupit osobně v TIC Tišnov.
 
Manželské vraždění
Je to souboj, ve kterém jde v pravém slova smyslu o život. Manželské vraždění, v němž excelují Jaroslav Dušek a Nataša Burger, uvádí Divadlo Na Jezerce od roku 2005 a dosáhlo již více než 330 repríz.
 
"Na Jezerce Jana Hrušínského pitvá Jan Hřebejk konec bouřlivého vztahu. Výkony Duška a Burgerové není možné nazvat jinak než hereckým koncertováním… Diváci se na Manželském vraždění budou krásně bavit, a přesto je kdesi v kříži postupně začne mrazit. Na Jezerce umějí připravit dobré divadelní večery." (J.P. Kříž, Právo)

O Divadle Na Jezerce
Soukromé Divadlo Na Jezerce, jehož ředitelem je Jan Hrušínský, se řadí mezi stálice pražské divadelní scény. Na jevišti zde diváci potkávají Jiřinu Bohdalovou, Libuši Švormovou, Jaroslava Duška, Annu Polívkovou, Jaroslavu Kretschmerovou, Milana Kňažka a spoustu dalších vyhledávaných hereckých tváří. Téměř polovina repertoáru DNJ přesáhla hranici dvou set repríz a inscenace Zahraj to znovu, Same a Manželské vraždění už překročily 330. reprízu. Mezi nejnovější inscenace, které si okamžitě získaly oblibu diváků, patří Je úchvatná! v režii Jana Hřebejka a Saturnin – režijní debut Petra Vacka.
 
 
 
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.