Divadlo Metro - DEJA VU

Čt 25.01.
19:00
divadelní představení
Kino Svratka
1.-9. řada 360,- Kč /10.-22. řada 340,- Kč
Předprodej v TIC Tišnov (náměstí Míru 120) a online přes rezervační systém Kina Svratka

Divadlo Metro
Divadlo Metro se pyšní unikátem v podobě černodivadelního umění a zejména spolupráce se spoluzakladatelem originálního černého divadla v Čechách Františkem Kratochvílem. Pro svoji jedinečnou techniku, nápaditý příběh, vtip a také jazykovou bezbariérovost se černodivadelní umění Divadla Metro stalo vyhledávanou zábavou nejen u nás, ale také v zahraničí. Umělecký soubor proto pravidelně pořádá zájezdová představení jak po České republice, tak i ve vzdálenějších končinách napříč všemi kontinenty, kde poodhaluje umělecká zákoutí technicky naprosto originálních a původních představení i poctivé řemeslné a loutkařské práce.
 
DEJA VU
Mottem představení Divadla Metro DEJA VU je citát Alberta Einsteina: "Obávám se dne, kdy vývoj technologie předčí vzájemné lidské vztahy. To potom svět bude mít generaci idiotů." 
Představení se vážně i nevážně zabývá současným životním stylem. Ukazuje, jak moderní komunikační technologie řídí i lidské osudy. Vykresluje lidský život humorně, poeticky a pravdivě beze slov pouze pomocí výtvarných prvků černého divadla, tance, pantomimy a hudby. Na konci představení vás čeká krátká ukázka techniky originálního černého divadla, kterou si můžete na vlastní kůži vyzkoušet i vy a stát se tak hercem přímo na jevišti!
 
 
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.