Divadlo Josefa Dvořáka: S Pydlou v zádech - přidáváme představení!

Pá 13.01.
19:00
divadelní představení
kino Svratka
1.-9. řada 380,- Kč /10.-22. řada 360,- Kč
Předprodej - TIC Tišnov (Brněnská 475, 666 01 Tišnov)

Pro velký zájem přidáváme jedno představení navíc! Tak honem pro lístky, třetí už asi nebude :-) !
 
DIVADELNÍ SPOLEČNOST JOSEFA DVOŘÁKA má za dobu svého působení na kontě stovky představení na mnoha místech naší vlasti. Tituly S Pydlou v zádech, Lakomec, Lucerna aneb Boj o Lípu a Čochtan vypravuje získaly publikum - stejně jako herecké výkony Josefa Dvořáka. Snaha této nevelké divadelní party je přímočará: programově se snaží o divácky přitažlivé autorské divadlo, v němž je osou každého představení jeho principál. Protože je to komik, ladění celku je jasné. Protože je o humor v našich krajích nouze, pak je toto ladění také vzácné.
 
S Pydlou v zádech
Hra "S Pydlou v zádech" měla svou premiéru v Divadle Semafor 4.6.1981 a dočkala se téměř 500 repríz. Nyní po mnoha letech se legendární semaforská inscenace vrací zpět na divadelní prkna ...
Postavička prostého lidového chytráka, který se zaplétá v šachové partii mocných, poskytuje vynikajícímu Josefu Dvořákovi prostor pro řadu brilantních klaunských čísel.
"…ta snaha neustále předstírat, hrát vždy tu roli, která se právě žádá, vytěžit z každé situace i něco pro sebe, onen bezpáteřný konjukturalismus, snaha vytvářet i na troskách za každou cenu zdání idylky… není nám to všechno příliš povědomé?"
 
Hrají a zpívají:
Josef Dvořák (voják, holič), Markéta Hrubešová (královna), Rostislav Trtík (mladý král), Karel Gult (komorník), Dagmar Schlehrová (učitelka, bába)
 
Předprodej vstupenek je ukončen vždy 1 den před akcí nebo vyprodáním vstupenek.
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.