Aneta Langerová Na Radosti 2017

Út 08.08.
20:00
koncert
letní kino
490,- Kč v předprodeji / 550,- Kč na místě
Předprodej - TIC Tišnov (náměstí Míru 120) a v online předprodejní síti GoOut.cz

Aneta Langerová pokračuje v úspěšném turné Na Radosti ke stejnojmennému novému albu.
"Celé turné je pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,” popisuje Aneta.
O tom, že se Anetě a její kapele daří rozdávat radost ve vrchovatých doušcích, svědčí bouřlivý potlesk na závěr vyprodaných koncertů.
Album Na Radosti vyšlo na konci roku 2014. Aneta spolu s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovala dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů. Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků. V anketě Žebřík 2014 ji fanoušci ocenili za zpěvačku roku, album Na Radosti a za píseň Tráva. Ze čtyř nominací na cenu Akademie populární hudby - CENY ANDĚL 2014, Czech Music Awards proměnila všechny v andělské sošky. V roce 2015 získala cenu Anděl za videoklip k písni Tragédie u nás na vsi a ocenění zpěvačka roku v anketě Žebřík.
Na turné Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z nového alba nebudou chybět i starší skladby v nových aranžích.
 
• Předprodej vstupenek spuštěn v sobotu 3. 6. 2017!
• Vstup do areálu: 19:15 hod.
• Partneři: SHERWOOD DIGITAL.