Cavewoman - vyprodáno

Ne 20.09.2020
19:00
divadelní představení
Kino Svratka
Vstupné základní 440 Kč, snížené 390 Kč
Prodej vstupenek v TIC a prostřednictvím on-line systému Kina Svratka. V den koncertu je možné zakoupit vstupenky na místě 30 minut před začátkem koncertu. Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/204 Sb.
!!! Nový termín za zrušené představení!!!

Seznamte se s hrdinkou nového představení o jeskynní ženě Cavewoman. „Obhajoba jeskynní ženy” Emmy Peirsonové je humorným pohledem na muže a ženy snažící se žít vedle sebe na stejné planetě. Zábavné pojetí věčného souboje těchto dvou pohlaví, pro změnu ze ženské perspektivy, volně navazuje na slavnou Beckerovu one-man show Caveman. Diváci jsou pozváni do její „jeskyně”, kde s nimi v odlehčeném duchu sdílí své starosti, pochybnosti a pocity úzkosti pramenící z obavy, zda si vybrala toho pravého. Zamýšlí se i nad tím, proč mají ženy hrůzu z tloušťky nebo co způsobuje jejich nepředvídatelné a často prudké změny v chování.
Vstupenky zakoupené na představení plánované na 21. 4. 2020 a abonentky na sezónu 2019/20 jsou platné pro tento termín představní.
Zbylé vstupenky je možné zakoupit na TIC nebo hodinu před představením v místě konání.
Vstupné základní 440 Kč snížené 390 Kč
Vstupné osvobozeno od daně dle § 61 zák. o DPH 235/2004 Sb.
Za současné situace bude vstup možný pouze s rouškou. Sledujte prosím aktuální informace na našem webu a facebookovém profilu.