Zrušená/nezrušená přednáška Jiřího Grygara

Zrušená/nezrušená přednáška Jiřího Grygara

Milí přátelé!

Zmatky vládnou světem. Páteční přednáška pana doktora Grygara nakonec proběhla, jelikož nečekaně se zpožděním dorazil.

Dovolte nám malé vysvětlení - pan doktor měl dorazit vlakem z Prahy v 15:12, což se ale bohužel nestalo a jeho telefon byl vypnutý. Když odjely všechny další možné vlaky, kterými by mohl na čas přednášky přijet, začali jsme oznamovat přicházejícím návštěvníkům, že se přednáška z pravděpodobně zdravotních důvodů neuskuteční (předpokládali jsme, že se mu něco přihodilo). Pan doktor Grygar se ovšem "pět minut po dvanácté" objevil a všem přítomným se omluvil.

Naše omluva patří hlavně těm několika divákům, kteří domů odešli a o přednášku přišli. Nicméně jsme se s panem Grygarem domluvili, že uskuteční náhradní přednášku v nejbližších měsících (pravděpodobně v září), na kterou budou původní vstupenky samozřejmě platit - budeme vás co nejdříve informovat (také opět mailem)! A ti z vás, které toto nemilé nedorozumění zasáhlo, budou mít u nás také vstupenku zdarma na kulturní akci dle svého výběru!
Pokud jste tedy odešli domů, vstupenku uchovejte a při dalším termínu ji prosím na pokladně kina nebo v Turistickém Informačním Centru (nám. Míru 120) s předstihem vyměňte za novou vstupenku. Termín přednášky opět vyjde v Tišnovských novinách, na webu MěKS i kina a budou vylepeny plakáty. Je ale také možné nechat si vrátit peníze.

V případě jakýchkoliv nejasností se na nás neváhejte obrátit!

Děkujeme za pochopení,
tým MěKS Tišnov