Vánoční poselství naděje TTV

Vánoční poselství naděje TTV

Premiéra 24. 12. 2020

Vánoční poselství naděje
Premiéra 24. 12. 2020
Televizní pořad z mimořádného Vánočního setkání z kostela sv. Václava v Tišnově.

Vážení Tišnováci a příznivci kultury v našem malebném městě. Nebylo nám dopřáno setkat se společně na adventních trhových slavnostech či trzích, ani při Živém Betlému, či na Štěpánském koncertu a radovat se s vámi z času adventního.
Přesto jsme vám chtěli přinést alespoň trochu pohody, zamyšlení a pohlazení po duši. Proto jsme se spojili se zástupci města Tišnova, Tišnovským komorním orchestrem a pány duchovními, kteří na Tišnovsku působí a společnými silami jsme připravili televizní pořad, který je složen z krásných skladeb a poselství lidí, kteří mají co říci.

Můžete se těšit na:
nádherné písně Jakuba Jana Ryby, jako jsou – Libou písničku, Rozmilý slavíčku, Ó, jak plesá ve mně i tradiční Vánoční koledy: Svatá noc a Narodil se Kristus pán v podání Tišnovského komorního orchestru
a slova radosti a povzbuzení z úst Jiřího Dospíšila, starosty města, Vladimíra Kalety, kazatele Církve adventistů s. d., Martina Horáka, faráře Českobratrské církve evangelické, Veroniky Pozděnové, lékařky, Petra Šandery, faráře Církve československá husitské a Josefa Rybeckého, faráře Římskokatolické církve.

Věříme, že vám touto netradiční formou přidáme o jeden úsměv na tváři navíc.

Přejeme vám krásné a pokojné Vánoční svátky.

Pořad můžete shlédnout na oficiálním YouTube kanálu Tišnovská televize a na kabelovém infokanálu Tišnovské Televize denně v 9.00, 18.00, 20.00 a 22.00 hod.