UZAVŘENÍ KNIHOVNY

UZAVŘENÍ KNIHOVNY

Revize knihovního fondu

Oznamujeme našim čtenářům a uživatelům,
že v době od čtvrtka 12. 3. minimálně do pátku 3. 4. 2020 nebo déle bude Městská kknihovna Tišnov pro veřejnost zcela uzavřena z důvodu provedení revize knihovního fondu.
Podle knihovního zákona (257/2001 Sb.) musí vést provozovatel knihovny evidenci knihovního fondu, která umožňuje kontrolu jednotlivých záznamů a zaručuje jejich nezaměnitelnost. A právě k ověření souladu evidenčních záznamů o jednotlivých dokumentech se skutečným stavem je provozovatel knihovny povinen provádět revize, a to jednou za 5 let, pokud knihovní fond nepřesahuje sto tisíc knihovních jednotek. Znamená to každou knížku vzít do ruky a zrevidovat.
V průběhu revize knihovního fondu NENÍ možné vypůjčené knihy vracet ani si půjčovat nové. Všechny Vaše výpůjčky budou automaticky prodlouženy do 30. 4. 2020.
 
Díky mimořádnému opatření se do odvolání ruší veškeré akce knihovny:

  • přednášky Univerzity volného času - Architektura Velké Moravy
  • přednášky Univerzity volného času - Historie církevní správy na Moravě
  • přednášky Virtuální univerzity 3. věku
  • Trénování paměti
  • Workshop: Papírové koláže
  • Snídaně v knihovně: Precizní medicína založená na analýze genomu, mikrobiomu a potravinových alergií – MUDr. Petr Hora, MBA

O náhradních termínech Vás budeme informovat.
Veškeré aktuální informace najdete na webu knihovny nebo  na facebookovém profilu.
Žádáme všechny uživatele o respektování uzavření knihovny. Se svými dotazy se na nás můžete obracet emailem či telefonicky. Kontakty na jednotlivé zaměstnance najdete zde.
Děkujeme
Městská knihovna Tišnov