Už jste se letos divili?

Už jste se letos divili?

Konec ledna, ale o plese se nám už i zdá! Tedy aspoň nám, organizátorům, kteří věří, že letos udělali všechno pro to, aby se vám na XIV. reprezentačním plese města Tišnova líbilo každý rok víc a víc. Osmička na konci 2018 nás inspirovala k tématu „… v říši divů“, do čehož dokonale zapadnou i hlavní hvězdy – 4TET s Jiřím Kornem.
 
Ve zkratce vám popíšeme letošní největší změnu – zavedli jsme on-line předprodej, ve kterém je 150 vstupenek pouze pro veřejnost. „Klikací soutěží“ už se mnozí z vás doklikali až k patřičné odměně a ačkoli je to neuvěřitelné, pár vstupenek ještě k dispozici máme!

Zkuste ještě poškádlit náš on-line systém - nebo si zajděte rovnou do TIC (náměstí Míru 120)! Celkově si můžete pořídit až 4 kusy a on-line rezervace vám vydrží 5 dní (do té doby byste se měli zastavit do TIC a vstupenky si fyzicky vyzvednout a zaplatit – na webu bude možné je pouze zarezervovat). Magický odkaz je: www.mekstisnov.cz/kino-svratka/program, ale nelekejte se, plesat se nebude v kině, jen použijeme náš rezervační systém původně vyrobený pro kino.
 
Těšíme se na vás na gala večeru, jak se patří!