Poděkování za XVII. reprezentační ples města Tišnova

Poděkování za XVII. reprezentační ples města Tišnova

Po tříleté odmlce se v sobotu 4. března konal tradiční, již XVII. reprezentační ples města Tišnova. Návštěvníky plesu večerem provázeli moderátoři Barbora Dobišarová a Petr Florián. 
Slavnostní večer zahájil Tišnovský komorní orchestr. Barokní skladby z doby, kdy se Tišnov stal městem, doprovodili dobovým vystoupením tanečníci z Alla Danza Brno Baroque.  
Poté již pódium patřilo hudebnímu tělesu Moondance Orchestra Martina Kumžáka se sólisty Dashou, Naďou Wepperovou, Dušanem Kollárem a Michalem Cermanem. Orchestr vznikl pro potřeby taneční soutěže Stardance a jeho repertoár zahrnuje taneční úpravu skladeb z různých žánrů. Muzikanti hráli a zpívali s neuvěřitelnou chutí a plesoví hosté se stejnou energií plnili taneční parket až do posledního tónu závěrečné písně. 
První přestávku mezi jednotlivými hudebními bloky vyplnilo vystoupení dívek z tanečního oboru ZUŠ. V dalších pauzách předvedl taneční pár Vanesa Holíková a Pavel Skalický ukázky standardních a latinskoamerických tanců. Řadu vystoupení uzavřelo vášnivé flamenco v podání kytaristy Petra Víta a jeho dcery, tanečnice Veronicy Vít Roa.
Tradičnímu plesu nechyběla tradičně bohatá tombola s více než 150 cenami. Losování hlavních cen byly vyhrazeny okamžiky před půlnocí. 
Taneční hudbě nebylo možno uniknout ani v prostorách restaurace Krček, kde se po celou dobu večera o zábavu postaral tišnovský orchestr Falta Band. 
Závěr plesu patřil již tradičně diskotéce, které se ujal František Trnčák alias DJ Fany. 
Fotografie z celého večera si můžete prohlédnout na sociálních sítích a na webové stránce www.plestisnov.cz .
Tento slavnostní večer by se nemohl uskutečnit bez velké podpory města Tišnova, bez spolupráce s T. J. Sokol Tišnov a především bez podpory celé řady sponzorů. Srdečně děkujeme firmám:
Generální partneři: 
JICOM, spol. s r. o.
Lunek, s.r.o.
Samsontech
 
Hlavní partneři: 
ARTIN, spol. s r. o.
Benefit Print s. r. o.
Gastro služby Tomáš Plavec, Restaurace Krček
Rosa, s.r.o.
 
Partneři:
BA.KL SECURITY
BAUMAT spol. s r. o. 
BLUE SIGN s. r. o. 
Cloud Solutions s. r. o. 
Gastro sklep s. r. o.
Klenotnictví Ametyst Mikuláš Brdíčko
NATIVI GARDEN s. r. o.
Svatbujeme, slavíme
T. J. Sokol Tišnov
TVM Stavby s. r. o.
XVII. reprezentační ples skončil a my již nyní přemýšlíme nad tématem pro ples příští. V každém případě můžeme slíbit výborný hudební doprovod, tematicky laděnou výzdobu a řadu krásných vystoupení.