Omluva divákům letního kina

Omluva divákům letního kina

Vážení diváci Kina Svratka a Letního kina,

po minulých letech, kdy na jednotlivá filmová představení letního kina chodívalo maximálně 50 lidí nastal okamžik, který potěší každého provozatele kina. Na včerejší představení Ženy v běhu přišlo do našeho kina 600 diváků! Byl to krásný pohled, vidět po těch letech plné hlediště našeho letního kina. I přesto, že jsme vyšší návštěvnost na tento film čekali a posíli službu o dva pracovníky, tak velký zájem nás překvapil.
Ovšem s velkým náporem se vyskytly i komplikace s organizací. Rádi bychom se omluvili za případnou dlouhou čekací dobu při prodeji vstupenek na pokladnách, kde jsme přeci jen omezeni rychlostí technologie.
Pokud měl někdo z vás pocit, že se vyskytlo větší množství "černých pasažérů" tak chceme uvést, že to tak nebylo! Na základě počtu prodaných lístků a kapacity letního kina můžeme konstatovat, že se mohlo jednat o jednotlivce, maximálně jednotky desítek osob, kteří zneužili této situace, což se při tomto nevídaném náporu mohlo stát. Toto je však především věcí jejich svědomí a my jsme si z této situace vzali náležité ponaučení do budoucna.
Mnohem více nás mrzí, že se vyskytly technické problémy, které ovlivnily obrazový formát promítaného filmu. Tento problém byl způsoben tím, že datový nosič, který jsme dostali z distribuce, nebyl plně kompatibilní s naší promítací technikou a ve vzniklém napětí se nám nepodařilo najít lepší technické řešení.
Upřímně litujeme toho, že v den s tak krásnou návštěvností se promítal film v nevhodné obrazové kvalitě.
Celý tým MěKS a kina Svratka se vám omlouvá a doufá, že i přes tyto komplikace zůstanete věrni našemu letnímu kinu. Uděláme vše proto, aby další promítání byla bez problému.
Tým Kina Svratka