Kniha o Tišnově je stále v prodeji

Kniha o Tišnově je stále v prodeji

V polovině prosince roku 2013 byla v Tišnově představena vůbec první ucelená publikace o městě nazvaná Tišnov, příroda – dějiny – památky – lidé. Kniha před Vánocemi sklidila velký úspěch a jen při samotném křtu se prodalo několik stovek výtisků. Jelikož vyšla ve dvoutisícovém nákladu, stále je možné si knihu zakoupit za příznivou cenu 499 korun.
 
Potěšte sebe nebo své blízké dárkem, který by určitě neměl chybět v knihovně žádného tišnovského patriota. Na sedmi stech stranách naleznete podrobně, odborně, a přitom čtivě zpracovaná témata o přírodních i kulturních zajímavostech Tišnova, o jeho bohaté historii už od dob pravěkého osídlení a o významných lidech s Tišnovem spjatých. Texty jsou doprovázeny bohatým obrazovým materiálem. Na vzniku této obsáhlé „encyklopedie" Tišnova se sedm let podílelo čtrnáct autorů z řad odborníků a rovněž několik konzultantů.
 
Knihu lze zakoupit na několika místech v Tišnově: Muzeum města Tišnova, Galerie Jamborův dům, Městská knihovna Tišnov, Informační centrum, Knihkupectví paní Raškové.