Další vlajková loď na obzoru

Další vlajková loď na obzoru

Divadelní předplatné MěKS

V poslední době jsem několikrát zaslechla otázku „Budou v Tišnově nějaká divadla?“? Milí přátelé, budou. A jaká! Letošní sezóna bude dokonce prubířskou – nachystali jsme pro vás celé divadelní předplatné. Celkem šest divadelních představení v době od listopadu do května se uskuteční převážně v kině Svratka, ovšem s jednou výjimkou – premiérou Gogolovy Ženitby nastudovanou znovuobnoveným Karasovým divadlem, která se odehraje 16.4. 2016 v tišnovské Sokolovně. Karasovo divadlo je pro nás speciální srdcovou záležitostí, jelikož aktivním ochotníkům velmi fandíme, snažíme se je podporovat a věříme, že na tradici tišnovského divadelnictví bude se ctí navázáno.

Lokálními soubory - hned 22. 11. nás čeká Dívčí válka v podání Divadla Prkno - ale zdaleka nekončíme. V adventním termínu 11.12. se sem z Brna staví Divadlo MALÉhRY, abychom se zabývali aktuálním tématem ve vtipném duchu díky inscenaci Biostory. V únoru uvedeme první ze zlatých hřebů naší divadelní nadílky – Spolek sešlých se svou Commedia dell'arte. Což znamená, že 24.2. v Tišnově uvítáme Pavla Lišku, Tomáše Matonohu nebo Marka Daniela, Gabrielu Štefanovou nebo Tatianu Vilhelmovou a další známé tváře. V prvním jarním měsíci máme v pořadí druhý středobod předplatného s další plejádou slavných herců: Eva Holubová a Ivana Chýlková se 12.3. představí v inscenaci Klára a Bára pražského Studia DVA. O zakončení sezóny se postará Divadelní spolek Kašpar se slavnou Havlovou aktovkou Audience, jejíž absurdní humor předvedou 11.5. herci Jakub Špalek a Jan Potměšil.
Více informací o divadelním předplatném a jednotlivých představeních (vstupenky můžete samozřejmě zakoupit i mimo předplatné) najdete na speciální čtyřstraně, uložené níže pod odkazem "Propagační materiály", kde jsou k vidění mimo jiné i medailonky ke konkrétním divadlům.

Těšíme se na vyplutí zbrusu nové vlajkové lodi MěKS a držíme Vám na ní místo!
 
Za tým MěKS Alena Ochrymčuková, zástupkyně ředitele