ANKETA Moje Tišnovské noviny

ANKETA Moje Tišnovské noviny

Tišnovské noviny

Kdo by neznal "naše" Tišnovské noviny? Všichni Tišnováci je pravidelně každý měsíc nacházejí ve svých poštovních schránkách zdarma, ostatní si je kupují na stáncích - zájem o TN mají také obyvatelé okolních obcí. Není se co divit - na zpravidla 64 stranách se každý měsíc dočteme o všem podstatném z tišnovské radnice, městského úřadu, spolkového života, příspěvkových organizací, názory občanů, novinky a pozvánky z kultury a sportu a mnoho dalšího.
Nedávno prošly Tišnovské noviny velkými změnami. Jistě jste si všimli jiné grafické úpravy, nových rubrik i upravené celkové struktury novin. Cílem všech, kteří se na těchto změnách podílejí, je udělat z Tišnovských novin kvalitní a vyvážený zdroj důležitých informací z Tišnova a okolí, zajímavostí ze současnosti i historie, názorů, polemik, pozvánek i zábavy - prostě ČTENÍ PRO KAŽDÉHO.
Zajímají nás ale také Vaše názory a připomínky k současné podobě Tišnovských novin. Připravili jsme proto pro Vás velkou anketu s názvem Moje Tišnovské noviny - rádi bychom se dozvěděli z Vašich odpovědí a hodnocení, jak moc se nám tento záměr daří realizovat a co bychom měli ještě změnit a upravit, aby ty Vaše Tišnovské noviny byly prostě nejlepší.
Anketu můžete vyplnit prostřednictvím webové aplikace Mobilního rozhlasu města Tišnova na adrese: anketa.tisnov.cz
Anketu můžete rovněž vyplnit v tištěné podobě - v plném rozsahu je otištěna v TN č.1/2020, které vycházejí 19. prosince 2019. Po vyplnění pak můžete anketu odevzdat v TIC nebo v knihovně.
Děkujeme Vám za čas, který anketě věnujete - moc nám, a hlavně Tišnovským novinám, pomůžete.