TECHNIKY EMOCIONÁLNÍ SVOBODY

Čt 26.01.
17:30
přednáška
Městská knihovna Tišnov
vstupné dobrovolné
-

Srdečně vás zveme na přednášku paní Aleny Navrátilové o technikách emocionální svobody.
Také vás občas někdo vytočí tak, že nemůžete reagovat v klidu?
Udělali jste rozhodnutí pod vlivem nepříjemných emocí, kterého jste později litovali?
Máme pro vás inspiraci – pomocí jednoduché techniky EFT vás naučíme mít své negativní emoce pod kontrolou. EFT nás umí zbavit omezení jak fyzických, tak i psychických. Mezi ta fyzická omezení patří hlavně bolest a nemoc, ta psychická omezeni jsou hlavně různé strachy, které se dají najít skoro za každým omezením. EFT patří mezi metody energetické psychologie, mladého oboru, který si získává čím dál větší popularitu nejen mezi zastánci alternativní medicíny, ale i lékaři, psychology a psychiatry. Metody energetické psychologie velmi efektivně spojují práci na psychice a fyzickém těle, čímž obvykle rychle dosahují skvělých výsledků.
ALENA   NAVRÁTILOVÁ – konzultantka, terapeutka
Pracovala 30 let v bankovním sektoru - 15 v obchodních pozicích a 15 ve vzdělávání jako kouč a konzultant. Z toho posledních 5 let jako manažerka vzdělávání pro Moravu, má na starosti vedení a rozvoj nejen manažerských pozic, ale i koučů a konzultantů.
Souběžně se posledních téměř 5 let věnuje koučinku a konzultacím i mimo bankovní sektor a také využívám skvělou metodu EFT, která umí téměř zázraky.
Metodu studovala u Zuzany Katayamy – přední české autority na metodu EFT, kterou před deseti lety do ČR dovezla a úspěšně zde zavedla.
Více informací najdete na: http://www.eft.cz/