Snídaně v knihovně – online

Čt 18.03.
8:30
virtuální přednáška
Městská knihovna Tišnov
bez vstupného
-
Umění žít – Pavel Moric

Vzhledem k vývoji situace se snídaně nemusí vysílat z knihovny, ale můžete ji sledovat online po registraci na platformě https://www.redbuttonedu.cz/registrace/. Registrace je zcela zdarma.
Všechny aktuální informace budou zveřejněny na webu knihovny a Facebookovém profilu.
Anotace:
Snídaně bude na velmi živé vlně inspirace, aha momentů, humoru a pozitivního probouzení k větší touze žít autenticky svůj život. Umět dosahovat svých cílů přirozeně a v souladu s naším tempem osobnosti. Dotkneme se témat jako je náš potenciál, naše motivace, naše osobní síla a vztahy.
 
Medailonek:
pomáhám lidem zprostředkovat nové a hlubší vhledy do životních situací, které jim umožní více pochopit, jak věci fungují a lépe se zorientovat v sobě i ve vnějším světě 7 x mistr ČR v karate a trenér mistrů ČR v karate. Zakladatel a majitel klubu Karate Vision. Organizátor zahraničních seminářů Thajsko/Kréta. Spolutvůrce projektu “Studenti umí podnikat”. Nejlepší řečník na Job Acadamy 2014. Více jak 100 000 odškolených a odtrénovaných lidí. Aktivní speaker pro klub “Cesty úspěšných”. Tvůrce projektu: “Cesta vnitřního vítězství”. Organizátor workshopů: Karate pro Duši atd…