SNÍDANĚ A SVAČINKY DO ŠKOLY I DO PRÁCE

St 01.11.2017
18:00
přednáška
Městská knihovna Tišnov
-
-
Přednáška Rok zdraví 2017

Nový školní rok znamená novou příležitost k vyladění svého jídelníčku. Na přednášce nutriční terapeutky Terezy Bočkové se tentokrát zaměříme na zdravé snídaně a svačiny pro školáky i dospěláky.
POZOR! ZMĚNA TERMÍNU NA STŘEDU 1. 11. 2017 V 18:00
Vyvážená a plnohodnotná snídaně má prokázaný vliv na naše zdraví, psychickou pohodu i výkonnost v práci i ve škole. Působí také jako prevence nadváhy a obezity nebo je významným způsobem pomáhá redukovat.
Svačinky během dne doplňují potřebnou energii, která zabraňuje únavě organismu a pozdějším nadbytečným chutím, přejídání či přibírání.
Přijďte nabrat inspiraci pro jejich optimální složení. Můžete se těšit na konkrétní návrhy a recepty. Počítá se s prostorem pro zodpovídání Vašich dotazů. Přednáška je vhodná pro dospělé a dospívající.

Ing. TEREZA BOČKOVÁ – nutriční terapeutka, lektorka
www.terezabockova.cz
Vystudovala obory nutriční terapie na lékařské fakultě Masarykovy univerzity a jakost a zdravotní nezávadnost potravin na Mendelově univerzitě v Brně. Pracuje v soukromé nutriční poradně a jako lektorka kurzů pro veřejnost a akreditovaných kurzů pro zdravotníky. Zkušenosti s dlouhodobou prací s klienty s poruchami příjmu potravy, jako je mentální anorexie/bulimie a záchvatovité přejídání, ji inspirovaly ke zkoumání psychologie výživy a motivů jídelního chování. S klienty se zaměřuje na redukci hmotnosti, sportovní výživu, výživu dětí, těhotných žen a další témata. Využívá metody kognitivně-behaviorální terapie, základy motivačních rozhovorů a koučinku opřené především o vlastní zkušenosti.
Více na stránkách www.mktisnov.cz/ Rok zdraví 2017