Jižní Morava čte

Čt 01.09. - Ne 30.10.
8:00 - 18:00
akce pro děti
Městská knihovna Tišnov
-
-
Soutěž

Městská knihovna Tišnov se zapojila do projektu „Jižní Morava čte“ realizovaný Městskou knihovnou Břeclav za podpory Jihomoravského kraje a Moravské zemské knihovny v Brně.
Jedná se o celokrajskou literární soutěž pro děti a mládež na téma „Mýty a legendy mého kraje“. Děti soutěží ve dvou kategoriích I. kategorie: 6 - 9 let; II. kategorie: 10 - 18 let. Povídky, pohádky, eseje či básničky (nebo jiný slohový útvar) na motivy legend a pověstí skutečných či vymyšlených v rozsahu 1 – 5 stran textu, můžou děti odevzdávat společně s vyplněnou přihláškou osobně v Městské knihovně Tišnov, nebo zaslat elektronicky na e-mailovu adresu edita.hecova@gmail.com (do předmětu uveďte: Jižní Morava čte), a to nejpozději do 30. 10. 2016.

Autoři nejlepších prací z každé kategorie se zúčastní slavnostního setkání autorů 3. 12. 2016 v brněnském divadle Polárka, kde bude vybrán absolutní vítěz soutěže.
Kompletní pravidla soutěže a doplňující informace najdete na webu knihovny www.mktisnov.cz nebo na jiznimoravacte.mzk.cz

Projekt je financován Jihomoravským krajem.