JÍDELNÍČEK PŘI SEDAVÉM ZAMĚSTNÁNÍ + TIPY NA DOVOLENOU

Čt 15.06.
17:00
přednáška
Městská knihovna Tišnov
-
-
PŘEDNÁŠKA

Rádi bychom Vás pozvali na přednášku nutriční terapeutky Terezy Bočkové. Bude tu pro každého, kdo si chce udržet zdravé a krásné tělo anebo chce pár kilo shodit i při sedavém zaměstnání. Získáte zde i pár tipů na jídelníčky na cesty.
 
Sedavý způsob života je fenomén současné doby. Přednáška přináší praktické rady k tomu, jak sestavovat svůj jídelníček během pracovního týdne. Můžete se těšit na doporučení, která ihned snadno zařadíte do svého pracovního rytmu. Bude prostor pro diskuzi, sdílení a zodpovídání Vašich dotazů. Přednáška je vhodná pro dospělé a dospívající.
Ing. TEREZA BOČKOVÁ – nutriční terapeutka, lektorka
www.nutricniporadna.anabell.cz
Vystudovala obory nutriční terapie na lékařské fakultě Masarykovy univerzity a jakost a zdravotní nezávadnost potravin na Mendelově univerzitě v Brně. Pracuje v soukromé nutriční poradně a jako lektorka kurzů pro veřejnost a akreditovaných kurzů pro zdravotníky. Zkušenosti s dlouhodobou prací s klienty s poruchami příjmu potravy, jako je mentální anorexie/bulimie a záchvatovité přejídání, ji inspirovaly ke zkoumání psychologie výživy a motivů jídelního chování. S klienty se zaměřuje na redukci hmotnosti, sportovní výživu, výživu dětí, těhotných žen a další témata. Využívá metody kognitivně-behaviorální terapie, základy motivačních rozhovorů a koučinku opřené především o vlastní zkušenosti.