BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ

Po 05.03. - Čt 29.03.
8:00 - 18:00
knihovnická akce
Městská knihovna Tišnov
bez vstupného
-

Městská knihovna Tišnov se zapojila do celostátní akce na podporu čtenářství „Březen – měsíc čtenářů“. Můžete se těšit na spoustu doprovodných akcí, rozdělených po týdnech a na novou službu: Půjčovaní deskových her.
 
 
TÝDEN REGISTRACE ZDARMA
5. 3. – 9. 3. 2018
Chtěli byste navštěvovat naši knihovnu, ale ještě nejste registrovaní? Přijďte se registrovat v tomto týdnu měsíce března a máte roční registraci zdarma. Akce platí pro nové čtenáře v obou odděleních knihovny.
 
TÝDEN SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ
12. 3. – 16. 3. 2018
Na připravené lístky v půjčovně nám čtenáři mohou psát, jaká kniha jim v knihovně chybí. Pokud to bude v našich silách, zakoupíme ji do knihovního fondu. V ostatních případech zjistíme, z jakého důvodu není možné požadovaný titul obstarat. Na nástěnce posléze uveřejníme seznam nově pořízených knih a informace, zda je některý titul rozebraný, plánuje se dotisk nebo není dostupný ani v antikvariátech atd.
 
BURZA KNIH
19. 3. – 23. 3. 2018
Chybí Vám doma některá z oblíbených knih? Toužíte po nějaké starší knize a nemůžete ji nikde sehnat? Nebo se chcete jen tak prohrabat staršími knihami a třeba Vás něco zaujme?
Knihovna nabízí odprodej vyřazených starších knih a gramodesek. Jedná se o materiály použité, opotřebované nebo multiplikáty.
Knihy si můžete přijít prohlédnout a zakoupit vždy v půjčovní době knihovny: PO, ST, PÁ 8:00 – 18:00 v prostorách bývalého informačního centra (vedle oddělení pro dospělé čtenáře)
 
ČTENÁŘSKÁ AMNESTIE
26. 3. – 29. 3. 2018
Čtenářskou amnestii pro své zapomnětlivé čtenáře uděluje Městská knihovna Tišnov v rámci „Března – Měsíce čtenářů“, jako vstřícné gesto směrem ke svým uživatelům. Ale pozor! Akce je časově omezená.
Upomínky a poplatky z prodlení budou čtenářům prominuty, pouze pokud vrátí VŠECHNY dlužené dokumenty, které mají půjčené.